Stribo.pl

RSS

Aktualności

1-5 z 10
Idź do strony 12 następnej >

Paralotnie RC

Wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty!

 

Przy współpracy z firmą logo powstały dwa nowe modele paralotni zdalnie sterowanych.

 

Przedstawiamy :

SLite 1,5

SLite_1_0_Design3d_White_side 

Nucleon RC 1,5

Nucleon_1_5WRC_canopy3d_Red_Side

06.04.2017

Nowe śmigło do Polini 250

Po długim okresie prób w locie i na ziemi, powstało ostatecznie nowe śmigło, zaprojektowane specjalnie do silników Polini Thor 250. Jest to przede wszystkim odpowiedź na potrzeby zawodników slalomowych, którzy potrzebowali śmigła, które pozwoli osiągać jeszcze lepsze czasy przelotów w zadaniach slalomowych. Jest to śmigło nastawne, więc po ostatecznym ustaleniu najlepszych kątów natarcia / skoku śmigła, zostanie zaprojektowana jego wersja "stała", czyli wersja PX.

Thor_250_3_peszke_smiglo_propeller 

01.06.2015

Firma STRIBO została Generalnym Przedstawicielem firmy PESZKE na Polskę!      Firma PESZKE to największy polski producent śmigieł do samolotów ULM, motolotni, wiatrakowców, motoszybowców i paralotni z napędem PPG oraz motoparalotni PPGG.

      W roku 2013-tym, oprócz doskonałych smigieł przestawialnych, serii P-line, jednym z nowych produktów były dedykowane do PPG śmigła o ustalonym skoku serii PX-line. Pierwsze śmigła z serii PX powstały jako owoc współpracy firmy Peszke z zawodnikami PPG i producentami napędów.

Jako właściciel firmy Stribo i jednocześnie członek Polskiej Kadry Motoparalotniowej, mam nadzieję przyczynić się do dalszego, intensywnego i skutecznego rozwoju dobrych śmigieł do naszych napedów!

 


peszke_logo_1
 

 


 

 

 

 

11.02.2014

Po festiwalu w Berck 2011

Berck_Stribo_2011

25 międzynarodowy festiwal latawcowy w Berck Sur Mer już za nami! To było 9 wspaniałych dni! Jadąc na festiwal nawet nie przypuszczaliśmy, że będzie tak latawcowo, tak ciepło! i tak wesoło:)

W naszej GALERII znajdziecie fotorelacje z tej imprezy, która jest tylko namiastką tego co oferuje swoim gościom ten największy w Europie festiwal latawcowy. Przez cały czas trwania imprezy organizowaliśmy warsztaty latawcowe dla dzieci, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.  Wybrane dzieła małych modelarzy również do obejrzenia w GALERII.

Festiwal w Berck to prawdziwe święto latawców jednolinkowych i akrobacyjnych, które polecamy wszystkim którzy kochają latawce, Francję, piękne plaże nad kanałem La Manche i doskonałą zabawę w doborowym towarzystwie:)

Berck_Stribo_2011b 

Poniżej oficjalny film z festiwalu w Berck

 

Les 25èmes Rencontres Internationales de Cerfs-Volants de Berck-sur-Mer from Pierre-Vincent HAY on Vimeo.

09.05.2011

BERCK 2011

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na 25 Międzynarodowym Festiwalu Latawców we francuskim Berck!!! 

Jest to największa i najbardziej prestiżowa impreza tego typu w Europie. Przez 9 dni od 16 do 25 kwietnia na przepięknej plaży w Berck organizowane są pokazy latawców, lotów zespołowych i wszystkiego co związane z wiatrem i latawcami :)

berck02_1 

Festiwal w Berck już od ćwierć wieku jest miejscem spotkań miłośników latawców, szczególnie rekreacyjnych latawców jednolinkowych oraz zespołów latawców akrobacyjnych. W tym roku Załoga Stribo będzie obecna w Berck przez cały okres festiwalu.

berck03 

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia Berck i spędzenia również ze Stribo pięknego urlopu na plaży we Francji :)

berck04 

05.04.2011
1-5 z 10
Idź do strony 12 następnej >